Матеріали Валентина Ковальського
архів за листопад 2018 року
-
В Коцюбинському «переворот» не місцевого значення
Понад місяць тому Київрада проголосувала за приєднання Коцюбинського до столиці. Проте сьогодні це рішення – під великим питанням. А все через те, що місцеві «путчисти» відсторонили від влади селищного голову Ольгу Матюшину. Під загрозою – не лише зрив підготовки до зими.
8 листопада 2018, 09:37 -
Іспано-українська виставка розкрила цикли людського життя
«Secuencias» - «Life cycles» — так називалась міжнародна іспано-українська виставка, яка відбулась в Культурному центрі іспанського міста Сарагоса.
15 листопада 2018, 17:48 -
Михайло Кваша: лікар від Бога з медаллю Гіппократа
21 листопада — подвійне свято в родині заслуженого лікаря України, доктора медичних наук Михайла Кваші. У день небесного покровителя Архангела Михаїла він відзначає своє 53-річчя, приймаючи вітання з усіх кінців країни — від близьких родичів до вдячних пацієнтів (зобов'язаних йому не тільки здоров'ям, а й самим життям).
21 листопада 2018, 12:05 -
Переукладати договори за електроенергію не потрібно
Нещодавно киянам разом з квитанціями почали надходити нові договірні умови щодо споживання електроенергії. У цих умовах є посилання на чотири статті Цивільного кодексу: стаття 633 (публічний договір), стаття 634 (договір приєднання), стаття 641 (пропозиція укласти договір) і стаття 642 (прийняття пропозиції). Як діяти у таких ситуаціях? З таким запитанням «Вечірка» звернулась до адвоката Вікторії Черненко.
23 листопада 2018, 12:18 -
Замість парків – паркінг: на Осокорках панують бетонні «джунглі»
На південній стороні Осокорків нещодавно відновили будівництво скандального житлового комплексу «Патріотики на озерах». Проти цих планів активно виступають місцеві мешканці, які намагаються врятувати живописний край між озерами Тягле і Небреж.
23 листопада 2018, 14:51 -
Кияни автоматично приєднаються до 2 енергокомпаній, але рахунок буде один
З Нового року оплату за споживання електроенергії проводитимуть за новим рахунком, в якому будуть зазначені одразу дві послуги, оскільки електроенергію киянам надаватимуть дві різні компанії. Про це «Вечірці» розповідає Директор з продажу ДТЕК Київські електромережі Віктор Мельников.
30 листопада 2018, 17:49





