Умови використання матеріалів

Умови передруку та іншого використання матеріалів сайту «Вечірній Київ». Порушення цих умов може розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення.

1. Будь-яке використання матеріалів сайту «Вечірній Київ» (далі — Сайт) допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

2. Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання, а для веб-сайтів — відкритого для індексації пошуковими системами гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання / гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання / гіперпосилання обов'язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

3. Використання фотографій Сайту дозволяється за умови посилання на джерело. Якщо на фотографії або в матеріалі зазначено ім'я фотографа (або інша інформація про фотографа) і / або вотермарк Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов'язкове.