ЛУКАШЕВИЧ Олена Володимирівна

Олена Лукашевич
Олена Лукашевич

Директор Міського Центру Громадського Здоров'я

Лукашевич Олена Володимирівна, народилася в місті Рівне 23 травня 1977 року.

Освіта: у 2000 році закінчила Київський медичний інститут (нині – Національний медичний університет) ім. О.О. Богомольця (лікарська справа). 

У 2002 році – Національну медичну академію післядипломної освіти (зараз – Національний університет охорони здоров’я України) ім. П.Л. Шупика (акушерство і гінекологія). 

У 2004 році – Український Інститут лінгвістики та менеджменту (менеджмент організацій). 

У 2013 році – Міжнародний Інститут Менеджменту – MIM Kyiv (управління фінансами). 

У 2016 році – НМУ ім. О.О. Богомольця (організація і управління охорони здоров’я), у 2017 році – USAID, НМУ ім. О.О. Богомольця, Український тренінговий центр сімейної медицини НМУ ім. Богомольця (громадське здоров’я).  

У 2020 році – Національну Академію Державного управління справами при Президентові України (державне адміністрування, публічне управління в охороні здоров’я).

З 2004–2011-го року – директорка Департаменту рецептурних препаратів ПрАТ «Фармак».

З 2015- 2016 роки – консультантка-координатор для МОЗ України від Міжнародного фонду «Відродження» (International Renaissance Foundation).

З 2011 року– бізнес-консультантка, бізнес-тренерка, експерт та лектор зі стратегічного планування і маркетингу у медико-фармацевтичній галузі.

Протягом 2017 року - заступник директора з організаційно-методичної роботи в Київському КНП “Анатомія здоров’я людини”.

Від 2018 по 2021 рік – викладачка та асистентка у Навчально-науковому центрі- Українському тренінговому центрі сімейної медицини (НМУ ім О.О. Богомольця).

З 2017 по 2021 роки організувала та очолила КНП “Київський міський центр громадського здоров’я», де було втілено в життя низку проектів та програм громадського здоров‘я (у школах та дитячих садочках, публічних, просвітницьких, зокрема з пропаганди здорового способу життя, імунопрофілактики інфекційних захворювань, інфекційної безпеки та контролю, боротьби з тютюнопалінням, безпеки на дорогах, профілактики поширення ВІЛ/СНІДу, гепатитів, забезпечення прав і свобод пацієнтів).

  • Новий дитячий вірус PIMS-TS, який виникає через COVID-19

    Ситуація із поширенням короновірусу в Україні залишається складною — щодня в країні фіксують понад 10 тисяч нових випадків захворювання. Серед хворих також є діти — попри те, що вважається, що вони не входять до групи ризику, а перебіг захворювання минає у них без ускладнень.

    19 листопада 2020, 15:14
  • Столична експертка розповіла про зміцнення імунітету і «магічні пігулки»

    З настанням холодів імунна система помітно слабшає і гірше протистоїть вірусам. На сьогодні, коли увесь світ охопила епідемія коронавірусу, це як ніколи небезпечно. Але не поспішайте бігти до аптеки за «магічними» пігулками, так званими імуномодуляторами, які обіцяють підвищити імунітет. Спробуйте натуральні методи для зміцнення здоров’я в холодну пору.

    17 листопада 2020, 11:57