ГРИЦАЙ Альона Іванівна
Психолог першої категорії у Київському міському Центрі гендерної рівності, запобігання та протидії насильству
Грицай Альона Іванівна, народилася у місті Вознесенськ, Миколаївської області, 7 квітня 1991 року. З 2006-го року проживає в м. Києві.
Освіта: у 2010 році закінчила Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби України. Спеціальність юрист (молодший спеціаліст).
У 2012 році закінчила Національний Університет Державної податкової служби України. Спеціальність юрист (бакалавр).
У 2016 закінчила Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України. Спеціальність психолог (магістр).
З 2016-2018 рік працювала психологом у Київському клінічному госпіталі ветеранів війни.
З 2018 року працює психологом першої категорії у Київському міському Центрі гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
Постійний експерт проєкту «Стосується кожного».
-
Фітнес для психічного здоров’я: столична психолог розповіла, як впоратися зі стресом
Стрес підстерігає чи не на кожному кроці. Змусити нервувати можуть найменші дрібниці: затор на дорозі, несмачна кава, довгі черги або коментар в соцмережі. Словом, зовнішніх подразників дуже багато. Проте не поспішайте бігти в аптеку за валер’янкою.
26 січня 2021, 12:48 -
Дитяча агресія: київська психологиня розповіла, що робити батькам
У ЗМІ нерідко можна зустріти новини, про те як діти та підлітки стають учасниками злочинів, знімають на телефон знущання з інших, влаштовують небезпечні челенджі. Багато хто вважає, що це наслідки надмірного захопленням мережею інтернет, телебаченням, жорстокими комп’ютерними іграми. Та проблема значно глибша і про це ми поспілкувалися з психологинею Альоною Грицай з КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству та дізналися, що можуть зробити батьки, аби запобігти жорстокості у дитини.
28 грудня 2020, 13:48 -
Хто такі «токсичні батьки» і як вони руйнують життя дитини
Батьки повинні бути авторитетом, захистом і джерелом любові для власних дітей. Проте, так трапляється не завжди. Деякі дорослі проєктують свої розчарування, страхи, тривоги, відчуття провини на дітей. Такі стосунки називають токсичними.
Журналісти сайту «Вечірній Київ» поспілкувалися з психологинею Альоною Грицай з КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству та дізналися про головні ознаки токсичних батьків.
15 грудня 2020, 14:29 -
Коли руйнується світ: як дитині пережити розлучення батьків
На жаль, розлучення рідко бувають мирними та безболісними. Для дитини це по-особливому травматична ситуація. Навіть зовні спокійна дитина може відчувати глибокі душевні переживання. Тому саме від батьків залежить психологічне благополуччя дитини. Якщо вони готові йти назустріч один одному заради дитини, потрібно вчитися домовлятися. Чи є спосіб допомогти малюкові в такій критичній ситуації журналістам «Вечірнього Києва» розповіла психолог Альона Грицай з КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.
26 листопада 2020, 13:46 -
Як киянкам не стати жертвою тирана
Історії скандальних розлучень відомих голлівудських зірок лунають ледь не на весь світ. Одним з найвагоміших приводів для розлучення ̶ насильство у родині. Тож, не соромлячись нічого та нікого вони розповідають про це чи не в кожному своєму інтерв’ю. Мільйони фанатів спостерігають за судовими «дуелями» улюблених акторів. До слова, екс-дружина Ембер Герд звинувачує свого колишнього чоловіка Джонні Деппа у тому, що він систематично знущався над нею та бив. Як доказ вона демонструє свої фото із побоями.
10 листопада 2020, 11:04