УСОВ Костянтин Глібович

Костянтин Усов
Костянтин Усов

Заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Усов Костянтин Глібович народився 9 липня 1988 року у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Освіта вища. У 2005 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю журналістика. Працював у друкованому виданні «Комерсант-Україна», був співавтором програми «Знак оклику» на телеканалі «ТВі». У 2012 році завершив навчання за програмою IVLP Державного департаменту США – «Fight Against Corruption». У 2013 році здобув вищу юридичну освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У 2014 році працював головою наглядової ради Телекомпанії «Перший міський телеканал. Одеса». З листопада 2014 до серпня 2019 року - Народний депутат України VIII скликання, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку,  секретар Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації. З 2016 року - заступник члена постійної делегації Парламентської Асамблеї Ради Європи. Член комітету рівності та недискримінації ПАРЄ. З 2018 року - член комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи з питань обрання суддів Європейського суду з прав людини. 

З вересня 2019 року працював директором з розвитку бізнесу та правових питань в Адвокатському об’єднанні «EVERLEGAL». Здобув освіту в  Executive education в Гарвардській школі державного управління ім. Дж. Ф. Кеннеді.

З лютого 2021 року працює заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

всі публікації з Костянтином Усовим