ПЕТРІВСЬКА Леся Станіславівна

Леся Петрівська
Леся Петрівська

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю

Народилася в 1986 році в місті Києві.

У 2005-2009  роках навчалася у  Київському Національному університеті культури та мистецтв (бакалавр культурології).

У 2009-2010 -   у Київському Національному університеті культури та мистецтв, факультет культурології, спеціальність - викладач історії і теорії культури.

У 2011-2013 роках навчалася у  Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова, факультет педагогіки, спеціальність - корекційна освіта (вчитель шкіл для глухих та слабочуючих, сурдопедагог дошкільних закладів).

Більше 16 років працює в соціальній сфері, зокрема з людьми з інвалідністю зі слуху. З 2005 року до сьогодні - помічник керівника (перекладач жестової мови) Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Українське товариство глухих”. В різний час перекладач жестової мови на топових українських телеканалах: СТБ, ТРК Україна, Прямий, UA:Суспільне, UA:Культура, UA:Крим, ТРК Київ та інші. Як перекладач жестової мови співпрацювала з багатьма державними структурами, зокрема Міністерством охорони здоров’я, Київською міською адміністрацією та іншими. 

Співзасновниця громадської організації “Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю”. 

25 жовтня 2020 обрана  депутатом Київради за єдиним списком партії УДАР під № 9. 23 лютого 2021 року Київрада підтримала рішення про призначення Лесі Петрівської Уповноваженою з прав людей з інвалідністю секретаріату Київської міської ради. Після цього Леся Петрівська скалила мандат депутата, щоб сконцентруватися на роботі на новій посаді.

Всі публікації з Лесею Петрівською