ПІХАЛО Дмитро Олександрович

Дмитро Піхало
Дмитро Піхало

Командир Київської аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку».

Народився 2 липня 1985 року у смт. Іванків Київської області. У 2007 році закінчив Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України й отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Пожежна безпека» та здобув кваліфікацію спеціаліста з пожежної безпеки. У 2012 та 2015 роках підвищував кваліфікацію на факультеті цивільного захисту в Національному університеті цивільного захисту.

Працював інспектором подільського райуправління МНС України. З 2012 року – старшим інспектором Печерського районного відділу головного управління Держтехнобезпеки України. З 2013 року працював головним інспектором Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС у Києві.

З 2015 року працював головним інспектором відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС у м. Києві.

У серпні 2016 року у званні майора служби цивільного захисту завершив службу у ДСНС. 

Розпорядженням Київського міського голови від 1 серпня 2016 року № 764 призначений на посаду командира Київської аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку».

Нагороджений нагрудним знаком та відзнакою «За заслуги» Черкаського  інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України, Почесною грамотою МНС України, Почесною грамотою Печерської райдержадміністрації, Почесною грамотою начальника Головного управління ДСНС у м. Києві.

Всі публікації з Дмитром Піхалом