ВАТОЛІН Андрій Геннадійович

Андрій Ватолін
Андрій Ватолін

Начальник Головного управління ДСНС України у Києві

Андрій Ватолін народився 8 жовтня 1965 року в Сімферополі. 

У 1987 році закінчив Тольяттінське вище військово-будівельне командне училище за спеціальністю «командна протипожежна техніка і безпека». У 2019-му - Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «публічне управління та адміністрування». 

З 1987 до 1997 року працював у протиповітряній обороні України. З 1997 року - в Управлінні Державної пожежної охорони ГУМВС України у Криму.  

У 2012 році зарахований у розпорядження начальника Головного територіального управління МНС у Київській області. Працював помічником начальника Головного територіального управління з питань взаємодії з органами державної влади, засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю. 

Згодом став заступником начальника управління-начальником відділу організації пожежегасіння та координації аварійно-рятувальних формувань управління організації пожежегасіння, рятувальних та піротехнічних робіт Департаменту управління рятувальними силами апарату МНС України. 

У 2013 році обіймав посади першого заступника начальника Головного управління ДСНС України в Криму, заступника директора Департаменту-начальника управління організації пожежогасіння, піротехнічних робіт та підготовки підрозділів ОРСЦЗ Департаменту реагування на надзвичайні ситуації апарату ДСНС України. 

З 2014 – начальник центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Києві. З 2015 року очолює ГУ ДСНС України у Києві.

Всі публікації з Андрієм Ватоліним