На Солом'янці відкрили нову «точку» безкоштовних обідів

На Солом'янці відкрили нову «точку» безкоштовних обідів

У Солом'янському районі відкрили 12-ий будиночок соціальної допомоги «Обід без бід». 

Нову «точку» безкоштовних обідів від соціального проекту «Життєлюб» для усіх потребуючих встановили на перетині вулиці Сурикова, 3, і проспекту Повітрофлотського, 24.

Нагадаємо, що у березні на Русанівці запрацював пункт видачі гарячих обідів для людей похилого віку. Пункти відкривають лише на 1.5 години в обідній час, 6 днів на тиждень.