На Солом'янці відкрили нову «точку» безкоштовних обідів

У Солом'янському районі відкрили 12-ий будиночок соціальної допомоги «Обід без бід».
Нову «точку» безкоштовних обідів від соціального проекту «Життєлюб» для усіх потребуючих встановили на перетині вулиці Сурикова, 3, і проспекту Повітрофлотського, 24.
