Обід без бід: на Русанівці пенсіонерів пригощатимуть безоплатним супом

Обід без бід: на Русанівці пенсіонерів пригощатимуть безоплатним супом

На бульварі Шамо відкрили пункт видачі гарячих обідів для людей похилого віку, які потребують такої допомоги – «Обід без бід». Про це розповів депутат Київради Олесь Маляревич.

- Мене не попередили про наміри встановити такий пункт на Русанівці. Тому не міг допомогти вибрати  більш зручне місце, але після зустрічі з координатором проекту, дійшли згоди, що його треба перенести, - зазначив пан Маляревич.

Місце, де пригощатимуть стареньких обідами, вирішили розташувати  на початку Русанівської коси, біля шлагбауму.  Там він нікому не заважатиме, а люди, які соромляться того, що змушені стояти в черзі за безплатним супом, без зайвої уваги сусідів чи знайомих, отримають повноцінний гарячий обід.

«Обід без бід» - це складова благодійного проекту «Жизнелюб» бізнесмена Гаріка Корогодського. Страви безкоштовно готують київські ресторани, а партнерська служба таксі доставляє до пунктів, де потім їх видають нужденним. 

Пункти відкривають лише на 1.5 години в обідній час, 6 днів на тиждень.