На Борщагівці помітили підсніжники

Початок лютого продовжує дивувати Київ весняним теплом.
У Святошинському районі, на вулиці Зодчих, розпустилися підсніжники. Про це «Вечірньому Києву» повідомили наші читачі.

Це вже не перший подібний випадок у столиці. Вчора, 3 лютого, у ботанічному саду імені М. М. Гришка розповіли, що на їхній території квітують кавказькі підсніжники Воронова.
Якщо ви помітите щось незвичне і цікаве у Києві, повідомляйте нам та надсилайте фотографії на пошту: [email protected].