У Києві розпустилися підсніжники: фото

У столиці розпустилися підсніжники.
Фото опублікувала пресслужба Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка.
На території ботсаду почали масово квітувати кавказькі підсніжники Воронова.

– Підсніжник Воронова Л. Кемулярія-Натадзе вважала ендеміком Західного Закавказзя, розповсюдженим в нижньо- та середньогірських поясах гір Колхіди. Однак, на сьогодні відомо про його місцезнаходження не тільки на Західному Закавказзі, але й Центральному Закавказзі, Західному Кавказі, Західній Азії, Південно-Східній Туреччині, – розповідають у пресслужбі.
У столичний ботсад квіти були завезені у 1957-1961 роках.

Нагадаємо, що у Ботанічному саду імені Гришка починає цвісти одна з найгарніших колекцій – азалії і камелії.