Лелека приніс: у Києві народилося 16 двієнь за тиждень

За перший тиждень жовтня в столиці народилося 661 немовля, серед них 331 дівчинка та 330 хлопчиків, зокрема 16 двієнь.
Про це повідомляє Міський науковий інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.
– Зазвичай, хлопчиків народжується більше. Однак за минулий тиждень народилася майже однакова кількість як дівчаток, так і хлопчиків, –зазначили у центрі.
Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», за останній тиждень вересня у столиці народилася рекордна кількість двієнь.