Лелека приніс: у Києві народилася рекордна кількість двієнь

Лелека приніс: у Києві народилася рекордна кількість двієнь

За останній тиждень вересня у столиці народилось 687 немовлят, з них 333 дівчинки та 354 хлопчики, зокрема 21 двійня. Це найбільша кількість двієнь, які народилися за тиждень у 2019 році.

Про це розповіли у Міському науковому інформаційно-аналітичному центрі медичної статистики.

– Загалом з початку поточного року народилося 24 929 немовлят: 11 971 дівчинка та 12 958 хлопчиків, зокрема 526 двієнь та 4 трійні, – повідомили у центрі.   

Як раніше писав «Вечірній Київ», у День знань, 1 вересня, народилося 64 малюки.