У Києві зменшилась кількість чоловіків, які звертаються на «телефон довіри», — Марина Хонда
У порівнянні з березнем дзвінків стало на третину менше.
Зменшилась кількість чоловіків, які звертаються до Служби «Телефон КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству щодо домашнього насильства».
Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
За її словами, від чоловіків завжди було набагато менше звернень щодо домашнього насильства, ніж від жінок. Але якщо у березні це було 132 звернення, то у травні вже 92, тобто на 30% менше.
При тому, що загальна кількість виросла у порівнянні із минулим кварталом. В середньому щодо домашнього насильства надходить близько 600 дзвінків, а загалом — понад півтори тисячі щомісяця.
«Я хочу закликати звертатись по допомогу всіх, хто цього потребує, незалежно від статі чи віку. Спеціалісти гарантують анонімність та конфіденційність, — підкреслила Марина Хонда. — Якщо ви Захисник чи Захисниця, вам буде комфортніше спілкуватися за принципом «рівний — рівному», ви можете отримати психологічну консультацію у Київ Мілітарі Хабі. Там вас зрозуміють.
Якщо ви або хтось із ваших близьких постраждали від насильства чи опинились у загрозливій ситуації, обов’язково звертайтеся до фахівців. Вам нададуть консультацію та допомогу, а за потреби, мобільна бригада перевезе до безпечного місця».
Міська служба телефона довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово.
Кияни можуть звернутися по допомогу за одним із номерів:
- 15-00 (зі стаціонарного);
- 044-272-15-00 (із мобільного).
Нагадаємо, понад дві тисячі членів родин військовослужбовців стали учасниками пілотного проєкту з психологічної підтримки. За його результатами розробили практичні рекомендації для допомоги сім’ям Захисників та Захисниць.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»