Кличко на місці поспілкувався з мешканцями пошкодженого будинку у Голосіївському районі
Віталій Кличко показав, як виглядає будинок, де спалахнули пожежі через потрапляння у квартири уламків російської ракети, мер розповів, що робитимуть з багатоповерхівкою надалі.
Київський міський голова Віталій Кличко розповів, що екстрені служби продовжують працювати в Голосіївському районі столиці, де внаслідок атаки пошкоджені кілька поверхів 18-ти поверхового житлового будинку.
За його словами, під час пошукової операції рятувальники можуть виявляти тіла загиблих мешканців будинку.
Наразі там працюють пожежники, які мають повністю ліквідувати загоряння. Згодом будинок перевірять на предмет залишків ракети, які теж є токсичними.
Потім комісія вивчить саму конструкцію будівлі, чи є тріщини, чи є пошкодження несучих конструкцій.
Мер також розповів, що всі вікна у багатоповерхівці розбиті. Поруч є школа, де у спортзалі обладнали місця для людей з багатоповерхівки.
Надворі доволі холодно, а у школі тепло, є гарячі напої та харчування.
«Зараз максимально швидко надамо плічку та ОСБ-дошки, щоб закрити вікна у квартирах та під’їздах, де немає загрози обвалу. У двох під’їздах перевірять несучі конструкції. Після того стане відомо, яка доля людей, які жили у цих під’їздах. Роботи тривають», — розповів Віталій Кличко.
Раніше Віталій Кличко повідомляв про те, що внаслідок ворожої атаки сталося загоряння з 10 по 14 поверхи 18-поверхового житлового будинку у Голосіївському районі.
Також за іншою адресою сталося загоряння будівлі СТО орієнтовно на площі 800 квадратів.
Нині триває рятувальна операція: гасіння пожежі у квартирах, допомога постраждалим людям. Психологи спілкуються з тими, кому треба зняти стрес.
Читайте також: «Кличко повідомляє про постраждалих та пошкодження через ракетний обстріл рф. ОНОВЛЕНО».
Усі фото — КМДА.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»