Глава МЗС Ізраїлю Елі Коен приїхав з візитом до Києва

Елі Коен став першим ізраїльським чиновником, який приїхав до України з початку повномасштабної війни.
Фото на пероні Центрального залізничного вокзалу Києва у твіттері та перше повідомлення з України зробив очільник Ізраїльського МЗС.
Елі Коен написав: «прибув сказати, що Ізраїль підтримує Україну та український народ у важку хвилину».
Глава зовнішньополітичного відомства Ізраїлю повідомив, що також візьме участь у відкритті посольства Ізраїлю в Києві, яке повертається до повноцінної діяльності.
«Зараз я прибув до Києва. Я зустрінуся з президентом Зеленським і міністром закордонних справ Кулебою».
Коен також планує відвідати Бабин Яр у Києві, а також Бучу.
У центрі столиці відкрили «Пункт Незламності» від посольства Ізраїлю. Палатку із інтернетом та підзарядками для телефонів розмістили на Спортивній площі.
Ізраїль готує українських психологів для роботи з постраждалими від війни, — повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Посол Ізраїлю передав медичне обладнання для Київської дитячої лікарні.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»