На Київщині вже знаходять уламки від російських ракет

Поліцейські обстежують місце події. Фото: Telegram/Nebytov
Поліцейські обстежують місце події. Фото: Telegram/Nebytov

Поліція Київської області фіксує наслідки ворожих обстрілів.

Уламки російських ракет вже почали знаходити на території кількох районів Київської області. Про це повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов у своєму Telegram-каналі.

«За попередніми даними, внаслідок атаки агресора постраждалих немає», — зазначив він.

Наразі поліцейські обстежують місце події. Андрій Нєбитов закликав жителів Київщини не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях.

У ніч на 26 січня сили ППО відбили нічну атаку росіян дронами-камікадзе. Українські захисники знищили всі 24 безпілотники. А вранці окупанти випустили по Україні понад 30 крилатих ракет, половина з яких летіла на Київ.

Під час ранкової повітряної тривоги, яка досі триває, у столичному регіоні спрацювала протиповітряна оборона. У Києві, зокрема у Дніпровському районі пролунали вибухи. А у Голосіївському, внаслідок падіння у нежитлову забудову уламків ракети загинув 55-річний чоловік, ще двоє людей отримали поранення.

Через черговий масований обстріл у столиці та області почали екстрено відключати світло.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»