НЄБИТОВ Андрій Анатолійович

Андрій Нєбитов
Андрій Нєбитов

Начальник Головного управління Національної поліції в Київській області

Андрій Нєбитов народився 20 серпня 1980 року в Донецьку. 

З 1997 по 2001 рік навчався у Донецькому інституті внутрішніх справ МВС України. У 2006 році з відзнакою закінчив магістратуру Київського національного університету внутрішніх справ. 

У 2012-му здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук, а у 2017 році — доктора юридичних наук за спеціальністю кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право. У вересні 2020-го отримав вчене звання доцента.

Андрій Нєбитов є професором кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ (НАВС), член спеціалізованої вченої ради з захисту докторських і кандидатських дисертацій при НАВС. Автор двох монографій і понад 20 наукових статей, співавтор 8 підручників, посібників, довідників і методичних рекомендацій. 

Його дослідження присвячені проблемам кримінального права, кримінологічним аспектам злочинності, кримінологічної віктимології, пенітенціарній кримінології, кримінально-виконавчому праву, правової статистики.

Службу в правоохоронних органах розпочав у 2001 році на посаді оперуповноваженого відділення карного розшуку Сніжнянського міського відділу УМВС України в Донецькій області. 

Працював на посадах від оперуповноваженого до керівника управління у підрозділах карного розшуку, боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми, боротьби з кіберзлочинністю та з економічною злочинністю Донеччини, Чернігівщини та Києва.

У 2016 році проходив службу у Департаменті карного розшуку Національної поліції України. З грудня цього ж року призначений на посаду заступника начальника ГУНП в Київській області — начальника кримінальної поліції.

З 17 липня 2019 року - начальник Головного управління Нацполіції в Київській області. У 2021 році отримав чергове спеціальне звання генерала поліції третього рангу.

Нагороджений чисельними відзнаками Міністерства внутрішніх справ. 

Всі публікації з Андрієм Нєбитовим