Міський голова Києва розповів, що відбуватиметься у разі перебоїв з водопостачанням
Отримувати питну воду кияни зможуть з кількох альтернативних джерел.
Досвід життя без води з-під крана, мешканці столиці вже мають. Через ракетні обстріли 15 листопада і лівий і правий берег трьохмільйонного мегаполіса були без води досить тривалі проміжки часу. Тож всі знають, як важливо мати запас питної води і технічної у квартирі.
Віталій Кличко повідомив, що у разі перебоїв з водопостачанням у столиці забезпечуватимуть систему резервних джерел отримання питної води. В першу чергу, це бюветні комплекси, більшість яких має можливість підключення до генераторів.
«Столиця придбала та залучила для цього генератори, до яких оперативно підключаються 105 бюветів комунального підприємства „Київводфонд“ та ще шість бюветів „Київводоканалу“ на лівому березі», — додав подробиць мер Києва.
За його словами, питну воду та воду для інших потреб доставлятимуть в пункти обігріву за необхідності. Місто відпрацювало з комунальними службами транспортування цистерн з водою.
«Також, нагадаю, у випадку повної відсутності енергопостачання, працюватимуть ті торгові мережі та магазини, що живляться від автономних джерел, тобто генераторів. У них можна буде придбати питну воду», — порадив киянам Кличко.
Список мереж і магазинів варто звантажити та запам’ятайте його на своєму пристрої.
Інформація про те, де розташований найближчий до вашого дому бювет і статус його підключення до електроенергії можна знайти на мапі бюветів.
Читайте також у «Вечірньому Києві» скільки коштує пережити блекаут: бюджетні поради для киян. Журналістка видання зібрала бюджетні способи, як пережити блекаут, та підрахувала, у скільки приблизно це обійдеться.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»