У Дніпровському районі з’явився мурал з двома захисниками Києва

Зображені на стінописі Денис Рачинський та Даніель Герліані у житті були друзями.
За торговим центром «Дитячий світ», що у Дніпровському районі, з’явився мурал, присвячений двом друзям-киянам, які загинули за Україну. Про це розповів київський екскурсовод та науковець Кирило Степанець.
На стіні зобразили 23-річного бійця ТрО Дениса Рачинського з позивним «Сталкер» та 24-річного бійця батальйону «Азов Київ» Даніеля Герліані з позивним «Гімалай».
З початком повномасштабного вторгнення вони обидва поповнили ряди захисників.
Денис записався до добровольчого формування територіальних громад «Мрія». Втім, 20-го березня під час чергування біля ТРЦ «Retroville» киянин загинув. Його історію раніше розповідали журналісти «Вечірнього Києва».
Даніель Герліані вступив до лав ЗСУ. Він визволяв українські території у складі батальйону «Азов Київ». Однак 3 червня під час масованого артилерійського обстрілу окупантів серце захисника зупинилось назавжди.
Нагадаємо, не так давно на Подолі відкрили мурал на честь Привидів Києва.
Герої стінопису — пілоти 40-ї бригади тактичної авіації. Вони в перші дні повномасштабного вторгнення втримали Київ, зараз — боронять нашу країну, нашу незалежність. Вони своїми залізними крилами закрили над нами та нашими дітьми небо.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»