Загинув командир батальйону «Карпатська Січ»

Олег Куцин віддав життя у боях за Харківщину.
Український військовий, командир батальйону «Карпатська Січ» Олег Куцин днями загинув на Ізюмському напрямку.
Сумною звісткою поділився український політик Андрій Іллєнко.
«Він створив добровольчий батальйон у 2014, а вже на цьому етапі перетворив його в один з найбільш боєздатних підрозділів у складі ЗСУ. Пам’ятаю його слова, сказані ще у 2014 — «ця війна завершиться або в Чопі, або у Владивостоці…», — написав Іллєнко.
Зазначимо, що від 24 лютого «ОДЧ Карпатська Січ» обороняла Київ, тримала позиції в Ірпені, Романівці та на Броварському напрямку. А коли Київщину звільнили від окупантів, бійці направилися витісняти ворога з Харківщини.
Роман Марцінків, міський голова Івано-Франківська, звідки родом Куцин, каже: Україна втратила одного з найсильніших командирів.
«На східному фронті загинув один з найпотужніших командирів — Олег Куцин… Його знали як справжнього воїна, поважали як командувача та добру людину з незламним характером», — каже Марцінків.
Олег Куцин загинув на 57 році життя…
А вчора столиця попрощалася зі своїм активістом та захисником — Романов Ратушним.
Прощання відбулося на Майдані Незалежності, де територія від переходу до стели була заповнена згорьованими людьми різного віку. Усі вони прийшли висловити свою вдячність і шану герою, який віддав життя за Україну. Коли проносили труну, всі стояли на колінах…
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»