Київський зоопарк поділиться кормами зі звіринцями, які постраждали від війни

КиївЗоо отримав отримав 17 тонн кормів від європейських партнерів. Фото: КМДА
КиївЗоо отримав отримав 17 тонн кормів від європейських партнерів. Фото: КМДА

Київський зоопарк передасть частину професійних кормів, які він отримав у вигляді гуманітарної допомоги, іншим українським звіринцям.

Нещодавно КиївЗоо отримав гуманітарну допомогу — 17 тисяч тонн професійних гранульованих кормів тривалого зберігання для різних видів тварин. Частину цього корму відправлять у інші зоопарки України. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Київ постійно надає різноманітну допомогу українським містам, які постраждали від агресора. Зокрема це гуманітарна допомога, і забезпечення транспортом для евакуації мешканців, і забезпечення переселенців речами першої потреби. Не відстає у допомозі й столичний зоопарк, адже звіринці багатьох міст також постраждали від росіян та потребують допомоги», — сказав Микола Поворозник.

За його словами, сьогодні найбільше потребує допомоги Миколаївський зоопарк. Також корми для тварин від КиївЗоо отримають Одеський, Рівненський та Черкаський зоопарки. Крім того, «гуманітарку» доставлять у Парк «XII Місяців», у зоопарк «Лімпопо» та в Одеський біопарк.

КиївЗоо отримав корми тривалого зберігання для різних видів тварин від «Tierpark Berlin» та «Zoo Berlin» (Німеччина), а також «Loro Parque» (Іспанія).

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»