ПОВОРОЗНИК Микола Юрійович

Микола Поворозник
Микола Поворозник

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації

Микола Поворозник народився 10 квітня 1972 року  в с. Святець Теофіпольського району Хмельницької області.

Здобув спеціальність інженер електронної техніки в Київському військовому інституті управління та звʼязку, а в 2008 році в Національній Академії державного управління при Президентові України отримав диплом магістра державного управління.

З 2001 року після служби в Збройних Силах став головним спеціалістом, а згодом й начальником відділу управління з питань підприємництва Київської міської державної адміністрації.

З 2003 року заступник начальника управління ліцензування та з питань реєстрації Головного управління з питань підприємництва виконавчого органу Київради (КМДА). Згодом – Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва.

З 2006 року очолив Головне управління з питань регуляторної політики та підприємництва.

У листопаді 2012 став першим заступником начальника Головного управління – начальником управління регуляторної політики та видачі документів дозвільного характеру Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики, а у грудні того ж року став першим заступником директора Департаменту – начальником управління регуляторної політики та видачі документів дозвільного характеру Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.

З першого червня 2013 року працював заступником директора Департаменту – начальником управління координації регіональної економічної політики Департаменту економіки та інвестицій КМДА. Першого серпня цього ж року очолив Департамент економіки та інвестицій КМДА.

З 28 січня 2016 року - заступник голови Київської міської державної адміністрації.

21 грудня 2017 року призначений першим заступником голови Київської міської державної адміністрації.

Всі публікації з Миколою Поворозником