13 лютого планету накрила потужна магнітна буря

Вона триватиме, щонайменше, два дні.
13 лютого нам спрогнозували потужну магнітну бурю. Вона триватиме 13 та 14 лютого. 18 та 25 лютого будуть слабкіші бурі.
Магнітні бурі, геомагнітні коливання, спалахи на сонці та підвищена сонячна активність можуть бути небезпечними для здоров’я людини. Особливо це стосується метеочутливих або людей з хронічними хворобами.
За статистикою, на магнітні бурі так чи інакше реагують 50-70% жителів Землі. Більшість людей відзначають лише незначне нездужання, перепади настрою, проблеми зі сном. Однак для тих, хто реагує на будь-які зміни погоди, такі дні можуть представляти серйозну загрозу.
Слабкі магнітні бурі помічають метеозалежні люди й ті, хто страждає від хронічних захворювань, особливо психічних. Найпоширеніше явище — стрибки тиску і головний біль.
Бурі середньої сили можуть викликати безсоння, напади мігрені, підвищену збудливість і образливість, незрозумілу тривожність.
Потужні геомагнітні коливання не проходять безслідно і для цілком здорових людей — у них можуть спостерігатися аритмія, серцевий біль, депресія, дратівливість, порушення сну, нудота, слабкість, апатія, болі в суглобах.
Для метеозалежних і душевнохворих людей — це дійсно важкий час, коли необхідно дотримуватися обережності, спокою, а також інших важливих правил.
Що потрібно зробити, аби у такі дні поліпшити самопочуття, читайте поради лікаря.
Інна БІРЮКОВА, «Вечірній Київ»