Сьогодні завершуються Олімпійські ігри в Токіо: о котрій годині й хто понесе прапор України

Людмила Лузан. Фото Еспресо

Сьогодні о 14:00 за київським часом в Токіо відбудеться урочиста церемонія закриття Ігор ХХХІІ Олімпіади, на якій українські спортсмени вибороли 19 медалей.

Високої честі нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор довірено володарці двох олімпійських нагород у веслуванні на байдарках і каное Людмилі Лузан.

На Олімпіаді в Токіо 24-річна українка двічі підіймалася на п’єдестал пошани, виборовши «срібло» із партнеркою по збірній Анастасією Четверіковою у каное-двійці на 500 метрів й «бронзу» у змаганнях каное-одиночок на дистанції 200 метрів.

Людмила Лузан сказала, що для неї це дуже велика честь і вона цього не очікувала.

Нагадаємо. «Вечірній Київ» повідомляв про те, що Жан Беленюк виграв золоту медаль з серії бронзових та срібних нагород, які отримали українські спортсмени на Олімпіаді -2020 в Токіо.