Жан Беленюк приніс Україні золоту медаль Олімпіади-2020

Жан Беленюк. Фейсбук-сторінка НОК України

Жан Беленюк виграв першу золоту медаль з серії бронзових та срібних нагород, які отримали українські спортсмени на Олімпіаді -2020 в Токіо.

Як повідомляє Sport.UA, переможний двобій Беленюк провів з угорцем Віктором Льорінцом, та виграв з рахунком 5: 1. Це не перший його поєдинок з угорцем: перед тим суперники зустрічалися десять разів, й Жан Беленюк жодного разу не програв.

На шляху до фіналу Беленюк переміг таких відомих борців у греко-римській боротьбі в категорії до 87 кг, як Зурабі Датунашвілі, Башира Сід Асара та Івана Хуклека.

Нагадаємо. Кияни можуть переглядати олімпійські змагання у спеціальних фан-зонах. Одна з них — у Сирецькому парку. Тут, окрім переглядів, можна потренуватися й самому з десяти видів спорту.