У столиці розробили додаток, який відтворює експерименти з фізики

Заклади освіти запрошують взяти участь у масовому тестуванні додатку з фізики «BookVAR», розробленому КНП «Освітня агенція міста Києва». «BookVAR» — безкоштовний додаток для мобільних пристроїв, що дозволяє у доповненій реальності відтворювати 80 експериментів (загальна кількість) зі шкільної програми з фізики для 8 та 9 класу.
Наразі додаток працює з підручниками за ред. Бар’яхтара (робота з підключенням інших, рекомендованих МОН, вже триває).
Покрокова інструкція:
- Завантажте додаток з Play Market або App Store на мобільний телефон або планшет;
- Дайте додатку дозволи використовувати функції пристрою (камера, мікрофон тощо);
- Запустіть додаток, зареєструйтесь, отримайте від системи код та активуйте його;
- Натисніть на картинку підручника з бажаною програмою, зачекайте підключення до сервера. Щоб отримати індивідуальний код для роботи з підручником зверніться за контактними даними у додатку;
- З переліку експериментів оберіть потрібний, відкрийте відповідний підручник на сторінці, що зазначена в переліку правіше від назви. Наведіть камеру пристрою на сторінку у підручнику. Оберіть варіант експерименту «З поясненням» чи «Без пояснення». Пройдіть експеримент.
- Після завершення експеримента можна пройти тестове завдання на розуміння теми експеримента, відтворити його знову або перейти до перегляду нового.
Як взяти участь у тестуванні:
— Зареєструвати особу, яка допоможе учням активувати додаток та працюватиме з ними.
— Дочекатись контакту зі спеціалістом технічної підтримки, отримати інструкції та відповіді на наявні запитання;
— Користуватись додатком разом з учнями, їхніми батьками та колегами-освітянами.
Рекомендації:
— Намагайтесь максимально вирівняти сторінку, на яку наводите камеру пристрою.
— Не передавайте іншим особам код активації додатку — він унікальний і активується лише один раз.
— Ваші пропозиції та ідеї дуже просимо не губити, а надсилати (із зазначенням особи та закладу) на електронну адресу: [email protected]
— Інтерфейс додатку простий та інтуїтивний, користуйтесь сміливо та впевнено.
Нагадаємо, у Києві розказали про особливості карантинного навчального року
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»