У Києві спіймали на хабарі лікаря, яка вимагала гроші від ветерана війни на Донбасі

Жінку затримали «на гарячому»
Жінку затримали «на гарячому»

Медпрацівниця Головного військового клінічного госпіталя вимагала 180 тисяч гривень від пораненого учасника АТО за видачу довідки про встановлення йому 2-ї групи інвалідності.

Жінку затримали «на гарячому» після отримання неї частини хабара. Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили лікарці про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає від 5 до 10 років ув’язнення.

У ДБР розповіли, що медпрацівниця систематично вимагала хабарі від військовослужбовців, зокрема від поранених учасників війни на Донбасі за сприяння в отриманні довідок для отримання групи інвалідності. 

Також перевіряється причетність інших службових осіб Головного військового клінічного госпіталя та Центральної військово-лікарської комісії до вимагання неправомірної вигоди від бійців. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура. Оперативний супровід - Головне оперативне управління ДБР. 

Раніше за вимагання та одержання хабара затримали заступника начальника відділу кримінальної поліції та двох оперуповноважених одного з районних управлінь поліції Києва. 

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»