Назвали найпопулярніші на київському ринку автомобілі

З початку року київські номери отримали 54,8 тис. легкових автомобілів
З початку року київські номери отримали 54,8 тис. легкових автомобілів

Місто Київ продовжує залишатися найбільшим регіональним ринком легкових автомобілів. З початку року київські номери отримали 54,8 тис. легкових автомобілів (нових і ввезених з-за кордону б/в), що відповідає 14% від загальної кількості вперше зареєстрованих в Україні легковиків.

Як повідомляє Укравтопром, таке лідерство Києву забезпечили реєстрації нових машин. За одинадцять місяців поточного року майже 45% реалізованих в Україні нових легкових авто отримали столичну прописку. Загалом з січня по листопад в країні було зареєстровано 75,6 тис. нових легкових автомобілів. У той же час в частині реєстрацій вживаних машин, завезених з-за кордону, Київ показав лише другий результат, найбільший показник у Львівській області (33,5 тис. шт.). На київські номери з початку року перейшли 30,3 тис. іномарок з пробігом або 10% від усіх ввезених і розмитнених за цей період.  

На ринку нових машин найпопулярнішим автомобілем у мешканців столиці був компактний кросовер TOYOTA RAV-4. На другому і третьому місцях київського рейтингу RENAULT Logan і RENAULT Duster. Таких високих позицій представники модельного ряду Рено досягли в основному за рахунок корпоративних закупівель, які забезпечили понад 80% реалізацій цих моделей у Києві. Лідерами серед розмитненого секонд-хенду були: VOLKSWAGEN Passat, VOLKSWAGEN Jetta і HYUNDAI Sonata.

Нагадаємо, Київський пансіонат ветеранів отримав інклюзивний автомобіль

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»