Київський пансіонат ветеранів отримав інклюзивний автомобіль

Завдяки транспортному засобу ветерани зможуть пересуватися містом
Завдяки транспортному засобу ветерани зможуть пересуватися містом

До Міжнародного дня людей з інвалідністю Київський пансіонат ветеранів отримав транспортний засіб для перевезення мешканців.

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Яке ж свято без танців - на Міжнародний день людей з інвалідністю мешканці пансіонату ветеранів підготували програму

Не залишено і без уваги Київський пансіонат ветеранів, який завдяки Департаменту соціальної політики отримав транспортний засіб для перевезення мешканців пансіонату.

Автомобіль облаштований під потреби людей з інвалідністю
Директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий урочисто вручає ключі

"За даними Організації Об’єднаних Націй рівень інвалідизації населення нашої планети становить 15%, а це – понад 1 мільярд людей. У Києві на сьогодні проживає близько 160 тисяч людей з інвалідністю, з яких майже 12 тисяч – діти. Саме тому значні кошти місто спрямовує на підтримку цієї малозахищеної категорії населення, в міру можливостей створює умови для безперешкодного доступу людей з інвалідністю до всіх закладів, розташованих у столиці, - розповів директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий.  -  Відповідно до Київської міської цільової програми «Київ без бар’єрів» інфраструктура міста облаштовується під потреби людей з інвалідністю, створюється доступне середовище у закладах медицини, культури, торгівлі, проводиться оновлення рухомого складу КП «Київпастранс» транспортними засобами з низьким рівнем підлоги для перевезення маломобільних груп населення.
Київ робить все можливе, щоб втілити в життя постулат Міжнародного дня людей з інвалідністю, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН на непростий для всіх 2020 рік: «Будувати краще: до інклюзивного, доступного і сталого світу після COVID-19».

Фото Київського будинку ветеранів

Раніше “Вечірній Київ” розпитав Руслана Світлого, яку допомогу отримуватимуть незахищені кияни, а також про нові проєкти підтримки безхатьків, дітей-сиріт, учасників бойових дій та стареньких.