Полотно головного прапора України планово міняють на нове

Найбільший в Україні прапор видно з багатьох куточків столиці
Найбільший в Україні прапор видно з багатьох куточків столиці

У вівторок, 15 грудня, відбуваються регламентні роботи із заміни полотна головного державного прапора України та технічного обслуговування флагштоку, встановленого на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні».

«Як і говорили раніше, ми дбаємо про те, аби утримувати полотно головного державного прапора та флагшток у належному стані. І регулярно здійснюємо регламентні роботи на меморіалі, де він встановлений. Тож, сьогодні, 15 грудня, з 10:00 до 18:00 проводимо такі роботи. На флагшток піднімуть нове полотно – більш міцне і витриваліше до зимової погоди», – зазначив заступник голови КМДА  Вячеслав Непоп.

За словами заступника голови КМДА, фахівці також перевірять клемні з’єднання та відкриті контакти споруди, дистанційний пульт та шафи керування прапором, підйомні механізми прапора.

Нагадаємо, на сьогодні споруда флагштоку є найбільшою в Україні, висота флагштоку – майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Відкрили його 22 серпня цього року в урочистій атмосфері. 

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»