Для Києва розпочали виготовлення нової партії тролейбусів

Тролейбуси будуть обладнані кондиціонерами та відеокамерами
Тролейбуси будуть обладнані кондиціонерами та відеокамерами

На Автоскладальному заводі №1 компанії «Богдан Моторс» розпочалися роботи з виготовлення 15 тролейбусів для Київпастрансу. 

Ці машини, згідно з умовами тендеру, будуть обладнані кондиціонерами кабіни водія та салону, системою відеоспостереження, мобільним терміналом голосового зв’язку з GPS-датчиком, автоматизованими системами оплати проїзду та підрахунку пасажирів. Загальна пасажиромісткість тролейбусу складає 170 людей, з них – 50 місць для сидіння. 

Нагадаємо, що зараз вулицями столиці курсують вже понад 220 тролейбусів «Богдан». Як уточнює пресслужба підприємства, пропозиція «АК «Богдан Моторс» в тендері на поставку Київпастрансу 15 низькопідлогових 19-ти метрових тролейбусів визнано найкращою в порівнянні з іншими учасниками. Для Києва запропонували тролейбуси, які відповідають усім вимогам замовника за найнижчою ціною – 173,06 млн грн. 

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», до кінця року місто отримає й 200 нових сучасних автобусів. З них 80 автобусів будуть 12-метровими, а 120 автобусів — 19-метровими. Першу партію з 50 автобусів столиця отримала у жовтні.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»