Ожеледь не відступає: комунальники складають приписи на байдужих підприємців

Орендарі повинні прибирати територію довкола своїх магазинів
Орендарі повинні прибирати територію довкола своїх магазинів

У Києві  слабкий дощ зі снігом, тож комунальники продовжують рятувати місто від ожеледиці. Водночас лише за один вихідний інспектори з благоустрою винесли понад 400 приписів на тих підприємців, які не подбали про розчищення своїх балансових територій.

За 12 грудня столичні інспектори благоустрою КП «Київблагоустрій» та районних в місті Києві державних адміністрацій внесли 407 приписів та склали 133 протоколи за несвоєчасне прибирання балансової території від ожеледі. 

«Столичні інспектори благоустрою працюють у посиленому режимі. Незважаючи на вихідний, ми продовжуємо моніторинг вулиць на предмет виявлення неочищених від льоду ділянок. Прошу підприємства та організації серйозно поставитися до ситуації, що склалася. Самостійно та вчасно прибирайте прилеглі території, а не чекайте на інспекторську перевірку. Адже за прогнозами синоптиків, негода триватиме ще декілька днів», –  повідомив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

Він зауважив, що найбільшу кількість неприбраних ділянок було виявлено у Шевченківському районі (внесено 78 приписів), Солом’янському (внесено 63 приписи) та Дніпровському (внесено 45 приписів). Найбільшу кількість протоколів склали в Оболонському – 18 протоколів, Подільському – 17 протоколів, Дніпровському, Солом’янському та Голосіївському районах – по 16 протоколів. 

Усього за 11-12 грудня було внесено 1407 приписів та складено 283 протоколи.

Відповідно до Правил благоустрою міста Києва балансоутримувачі повинні прибирати від снігу та ожеледі прилеглу на 10 м територію.

Водночас мер столиці Віталій Кличко у суботу зібрав на термінову нараду глав столичних районів, профільних заступників голови КМДА, керівників комунальних служб і висловив незадоволення прибиранням у місті.

Працівники Київавтодору за таких погодних умов працюють у цілодобовому режимі.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»