Більше тисячі травмованих: Кличко незадоволений роботою комунальних служб

Більше тисячі травмованих: Кличко незадоволений роботою комунальних служб

За останню добу більше тисячі киян зверталися до травмпунктів. Найбільше нарікань на неефективну роботу служб на Оболоні, Святошино, на Борщагівці та Лісовому масиві.

Міський очільник Віталій Кличко зібрав глав столичних районів, профільних заступників голови КМДА, керівників комунальних служб і висловив незадоволення прибиранням у місті.

– Зранку я проїхався містом, перевірив, як прибирають місто. Півтори доби вже триває негода, сильна ожеледиця. Комунальні служби звітують, що працюють. Але ситуація в районах міста, з того, що я побачив, не покращилася. Тротуари, площі, чимало переходів – суцільна ковзанка, – зазначив Кличко.

Главам районів доручено підняти всі служби і в чіткій координації ефективно прибрати території районів, адже сіль і пісок скрізь є.

«Київблагоустрою» доручено перевірити, як прибирають балансові території, що закріплені за приватним бізнесом – біля кафе, ресторанів, торгових центрів.

– Найближчими днями, за прогнозом синоптиків, погода не зміниться – триватимуть дощ і ожеледиця. Тому всі служби повинні злагоджено і ефективно працювати. Цілодобово! – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, через ожеледицю у Києві за добу сталася рекордна кількість аварій.

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»