Столичні університети проводять Дні відкритих дверей

Дізнатися про роботу ВНЗ можна не виходячи з дому
Дізнатися про роботу ВНЗ можна не виходячи з дому

Цього року ознайомитися з вищими навчальними закладами абітурієнти та їх батьки зможуть онлайн.

12 грудня з 10.00 КПІАбіт

КПІАбіт – оновлений формат інформування вступників до КПІ ім. Ігоря Сікорського, який дозволяє познайомитися з університетом та його життям, а також отримати відповіді на актуальні питання вступу. Поставити питання  

В програмі: о 10.00  - вітальне слово, фільм-знайомство з факультетами та інститутами, пряме включення від Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського, о 12:00 - Zoom-зустріч з факультетами. 

Корисна інформація для вступника - на сайті, Фейсбук, Інстаграм, Телеграм-бот

12 грудня з 11.00 День відкритих дверей в КНЕУ

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує учнів 10-11 класів, батьків, класних керівників випускних класів, студентів коледжів і закладів професійної освіти на День відкритих дверей, який відбудеться в онлайн-режимі 12 грудня 2020 року з 11:00 до 13:00. Посилання на zoom-подію буде надіслано усім зареєстрованим. Пряма трансляція буде проводитися на YouTube-каналі КНЕУ імені Вадима Гетьмана - Kneu Channel.

Учасники заходу дізнаються про: алгоритм вступу до КНЕУ; навчальні можливості наших інститутів, факультетів; яскраве студентське життя; правила комунікації з закладами вищої освіти.

Попередня реєстрація за посиланням. Детальна інформація про заходи для вступників та посилання на ZOOM-зустрічі на сторінках у соцмережах Facebook та Telegram.

А ось Університет Грінченка проводить онлайн-дні відкритих дверей раз на два тижні (кожен перший та третій вівторок місяця о 15:00 в Google Meets).

Щоб зареєструватись, заповніть гугл-форму. Дедлайн реєстрації – переддень проведення відеозустрічі (понеділок 12:00). Очікуйте лист-запрошення на свою електронну адресу.

Під час зустрічей розказують:  про спеціальності та освітні програми; про Нову освітню стратегію університету; про умови та матеріально-технічне забезпечення, де готують висококваліфікованих фахівців; про можливості для студентів та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки та ін. І звісно ж, у кінці онлайн-зустрічі ви зможете поставити питання.

Нагадаємо, київська школярка розробила унікальну систему для електронного квитка

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»