536 муніципальних охоронців опікуються порядком у столиці

Роботу «Муніципальної охорони» координує новостворений Департамент муніципальної безпеки/фото Бориса Корпусенка
Роботу «Муніципальної охорони» координує новостворений Департамент муніципальної безпеки/фото Бориса Корпусенка

Новий Департамент муніципальної безпеки КМДА, який створено рішенням Київської міської ради від 30 липня 2020 року, працює за напрямками безпеки, цивільного захисту та териториальної оборони, координує роботу КП «Київська служба порятунку» та «Муніципальна охорона».

Загальна чисельність Департаменту – 58 осіб. До його складу війшли Управління з питань цивільного захисту, Управління з питань взаємодії з правоохоронними органами, відділ територіальної оборони та відділ мобілізаційної роботи. 

Як повідомив директор Департаменту Роман Ткачук, основні напрями роботи – безпека, цивільний захист та територіальна оборона. Департамент також координує роботу двох комунальних підприємств «Київська служба порятунку» та «Муніципальна охорона», загальна чисельність особового складу – понад 650 осіб. Із них 536 муніципальних охоронців, які опікуються порядком у столиці та охороною комунального майна міста.

«Департамент у своїй діяльності буде продовжувати плідну співпрацю та взаємодію з Головним управлінням ДСНС України у м. Києві, Національною поліцією. Лише з початку року столичними рятувальниками виконано більше 15 тисяч виїздів на надзвичайні ситуації на території міста Києва – це сотні врятованих життів», – зазначив Роман Ткачук, директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА.

Нагадаємо, у столиці зміцнюють напрям муніципальної безпеки та правопорядку

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»