У столиці зміцнюють напрям муніципальної безпеки та правопорядку

За останні роки київські рятувальні служби отримали 24 одиниці нової техніки
За останні роки київські рятувальні служби отримали 24 одиниці нової техніки

У Києві діє  Департамент муніципальної безпеки КМДА. Він має більше повноважень та функцій задля організації безпеки в Києві, ніж управління, яке працювало до цього часу.

Департамент координує роботу двох комунальних підприємств – «Київської аварійно-рятувальної служби» та «Муніципальної охорони», загальна чисельність особового складу яких понад 650 осіб, а також контролюватиме роботу інтегрованої системи відеоспостереження і відеоаналітики Києва. 

«Основні напрями роботи Департаменту. Безпека: взаємодія з правоохоронними органами. Ми провели кілька нарад із представниками патрульної поліції і відпрацьовуємо чітку координацію дій. Цивільний захист: реагування на аварії та надзвичайні події, взаємодія з рятувальними службами, зокрема, співпраця з Держслужбою надзвичайних ситуацій України та її територіальними підрозділами. Територіальна оборона: запобігати різним правопорушенням зусиллями представників. Адже чи не щотижня ми маємо випадки крадіжок або вандалізму, пошкодження майна, що належить містянам у парках, центральних площах і вулицях тощо», – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Петро Пантелеєв нагадав, що за останні роки київські рятувальні служби отримали 24 одиниці нової техніки, понад 200 одиниць спецспорядження, комплекти бойового одягу та дихальні апарати.

«Ми продовжуємо зміцнювати напрям муніципальної безпеки та правопорядку. У 2021 році ми плануємо збільшити чисельність особового складу КАРСу на 20 осіб. Адже навантаження, яке сьогодні мають наші рятувальники, дуже велике – з початку року спільно із ДСНС здійснили понад 15 тисяч виїздів», – сказав Петро Пантелеєв.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»