Де у Києві шукати загублені речі або документи

У столиці працює кілька бюро знахідок/ ЦНАП Шевченківського РДА
У столиці працює кілька бюро знахідок/ ЦНАП Шевченківського РДА

Якщо так трапилося, що ви десь на вулиці загубили або забули свої речі, не засмучуйтеся передчасно  - можливо, їх знайшли та віддали у Бюро знахідок. 

Що робити і куди звертатись:

Бюро знахідок МВС. Тут вам допоможуть знайти щось дійсно життєвоважливе. Приміром, паспорт чи якийсь документ. Щоб отримати допомогу, потрібно звертатися за телефоном: +38 (044) 279-78-44.

Бюро знахідок метрополітену. Якщо забули щось у метро, знайти буде набагато простіше. Бюро знахідок розташовано на станції "Нивки" Святошинсько-Броварської лінії. Під час отримання вашої пропажі треба буде детально її описати, а краще показати фото. Телефон: +38 (044) 238-43-13.

Сукня, забута в метро, чекає свою власницю/ Наталка Макогон

Днями заступниця начальника столичного метрополітену Наталка Макогон повідомила, що у метро знайшли сукню та матрас.
“Дівчата, яка Попелюшка забула сукню в підземці? Вона чекає у нашому Бюро знахідок на Нивках. Гарна, від української студії Vovk. А, і ще матрас надувний, новенький. Може хтось з вас чекав гостей?”, - написала вона. 

Бюро знахідок Центрального вокзалу. Ще один “пункт знахідок” до нашого списку. Але варто звертатись, якщо впевнені, що загубили чи забули щось саме на вокзалі. Телефонувати сюди: +38 (044) 481-10-05.

Бюро знахідок на Ентузіастів. Пошукати дорогі вам речі можна в “Міському бюро знахідок”. Дізнатись графік роботи можна за телефонами: +38 (098) 771-08-81; +38 (093) 349-44-55; +38 (044) 561-10-10.

Всеукраїнське онлайн бюро знахідок. Так, є і такий формат. І в карантин він дуже корисний. Переходьте на сайт або Facebook-сторінку і шукайте свої речі.

Нагадаємо, київським котам і собакам потрібна допомога людей

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»