У Києві запрацювала соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид»

Учні відвідують тренування з футболу та баскетболу
Учні відвідують тренування з футболу та баскетболу

У закладі понад 200 хлопчиків та дівчат із соціально незахищених родин відвідують тренування з футболу та баскетболу, вивчають іноземні мови.

Школа створена на базі трьох київських навчальних закладів – загальноосвітніх шкіл  № 62 Дарницького району (Княжий Затон, 17-В) і № 243 Подільського району (вул. Новомостицька, 10) та Українського коледжу ім. В.О. Сухомлинського № 272 Дніпровського району (вул. Шептицького, 5-А).

Вихованці школи – понад 200 хлопчиків та дівчат віком від 6 до 17 років із соціально незахищених родин (з ризиком маргінального стану через важкі сімейні обставини, без засобів існування, сироти, напівсироти, діти з багатодітних сімей). Як повідомляють у Подільській РДА, вони забезпечені харчуванням, спортивним інвентарем та формою. Окрім тренувань із футболу та баскетболу, учні школи Фонду «Реал Мадрид» мають можливість поглиблювати шкільне навчання та вивчати іноземні мови. Навчання є безкоштовним.

У соціально-спортивній школі працюють координатори, соціальні працівники, тренери, вчителі, вихователі, психологи та волонтери. Зокрема, всі тренери пройшли курс навчання в тренерів-методистів Фонду «Реал Мадрид» і отримали сертифікати міжнародного зразка.

Школа Фонду «Реал Мадрид», створена зусиллями громадської організації «Епіцентр дітям».

Нагадаємо, на Троєщині у Києві облаштували сучасний міжшкільний стадіон

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»