На Троєщині у Києві облаштували сучасний міжшкільний стадіон

На стадіоні вперше з’явилися бігові доріжки для професійного та любительського спорту, занять із легкої атлетики
На стадіоні вперше з’явилися бігові доріжки для професійного та любительського спорту, занять із легкої атлетики

На сучасному міжшкільному стадіоні спеціалізованої школи № 250 та школи № 263 імені Євгена Коновальця завершується капітальний ремонт.  Тут облаштували поле, футбольні ворота, бігові доріжки та встановили тренажери. 

Тривалий час міжшкільний стадіон перебував у занедбаному стані. Наразі лише нанесення розмітки відділяє сучасну спортивну арену від відкриття. За словами представника підрядної організації, за сприятливих погодних умов, найближчими днями буде нанесено розмітку та стадіон буде готовий стати епіцентром спортивних баталій.

На оновленому стадіоні облаштували поле з дренажною системою та сучасним комфортним штучним покриттям підвищеної стійкості, встановлено футбольні ворота. На стадіоні вперше з’явилися бігові доріжки для професійного та любительського спорту, занять із легкої атлетики. Також для занять на свіжому повітрі встановлені спортивні тренажери. Окрім футболу, діти та дорослі зможуть грати на стадіоні у волейбол і баскетбол.

«Кожний навчальний заклад нашого району повинен мати сучасну інфраструктуру та створювати необхідні умови не лише для навчання дітей, а й для їх всебічного розвитку. Завдяки спільній позиції депутатського корпусу та районної влади таких шкільних стадіонів з ко жним роком стає все більше», – зазначила в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, яка оглянула стадіон разом з депутатом Київради Віктором Грушко та представниками управління освіти району. 

Фото Деснянської РДА

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»