У столичній опереті презентують британську легенду

Вокально-пластичний перфоманс солістки Мар’яни Боднар звучатиме у супроводі справжньої кельтської арфи
Вокально-пластичний перфоманс солістки Мар’яни Боднар звучатиме у супроводі справжньої кельтської арфи

10 грудня Національна оперета представить музичне фентезі на музику британських композиторів «Містерія туманного Альбіону». В програмі прозвучать середньовічні кельтські мелодії, британські пісні і баллади, музика Генрі Перселла, Томаса Морлі, Бенджаміна Бріттена.

«Містерія туманного Альбіону» - це вокально-пластична феєрія, яка занурить глядачів у чарівний світ, сучасний аналог раю – міфічний острів Авалон, на якому живуть неземні істоти і трапляються дива, розповідають у театрі. 

Артисти оперети за допомогою музики, голосу, драматичної гри та мови тіла розкажуть глядачам дивовижну історію кохання британського юнака і чарівної ельфи. 

Завдяки чаруючим звукам творів Генрі Парселла, відомих британських народних пісень і балад, кельтських мелодій, в тому числі у неймовірних обробках Бенджаміна Бріттена оживе неймовірна легенда Великої Британії. 

Вокально-пластичний перфоманс солістки Національної оперети України Мар’яни Боднар звучатиме у супроводі справжньої кельтської арфи. У виставі також задіяні артисти хору, балету та оркестру. 

Музиканти виконають твори Генрі Парселла, відомі британські народні пісні та балади, кельтські мелодії

В програмі прозвучить музика Генрі Персела (англійський композитор ірландського походження епохи бароко, написав першу англійську оперу "Дідона та Еней),  Томаса Морлі (англійський композитор, органіст і нотовидавець 16 століття, його музика заснована на англійському фольклорі), Бенджаміна Бріттена (британський композитор, диригент та піаніст 20 століття, використовував у творах англійські національні мотиви). 

Усі твори виконуватимуться мовою оригіналу. 

Коли: 10 грудня о 19.00
Де: Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3, сцена “Театр у фоє”
Вартість квитків: 300 грн.

Фото театру оперети

Нагадаємо, у Київській опері прозвучать маловідомі твори українських композиторів та сучасна поезія

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»