На Березняках відремонтували важливу розв'язку

Розв’язка довгі роки чекала на «кращі часи»
Розв’язка довгі роки чекала на «кращі часи»

На столичній транспортній розв’язці на перетині Дніпровської набережної та проспекту Соборності завершені дорожньо-будівельні роботи. Навесні наступного року там буде влаштована велосмуга. 

Заступник голови КМДА Олександр Густєлєв нагадав, що у травні Київська міська держадміністрація видала відповідне розпорядження про реконструкцію розв’язки, яка довгі роки чекала на «кращі часи». Наразі тут влаштовано нове асфальтобетонне покриття проїжджої частини і тротуарів, освітлення, пониження бортового каменю, тактильна плитка тощо. Завершуються роботи з благоустрою.

Навесні наступного року тут  буде влаштована велосмуга

«Під час завершення робіт були враховані і реалії сьогодення – суттєве збільшення кількості велосипедистів на столичних дорогах. Так, за результатами виїзної наради з активістами та роботи Київської майстерні міста при Департаменті транспортної інфраструктури внесені відповідні зміни в проєкт організації дорожнього руху з влаштуванням велосмуги та велодоріжки, які вже весною наступного року поєднають існуючу веломережу уздовж парку на Русанівській набережній на мосту через Русанівську протоку з Дніпровською набережною. Таким чином, велосполучення між Русанівкою та Березняками буде значно покращено», – зазначив Олександр Густєлєв.

Незважаючи на мороз у столиці продовжуються ремонтні роботи на дорогах там, де дозволяє технологічний процес. Зокрема дорожники працюють на мосту Метро та на з’їзді з вулиці Гетьмана на проспект Перемоги.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»