У столиці обмежать рух транспорту через ремонт на мосту та розв’язці

Роботи на мосту виконуватимуть вночі, щоб менше впливати на трафік
Роботи на мосту виконуватимуть вночі, щоб менше впливати на трафік

Незважаючи на мороз у столиці продовжуються ремонтні роботи на дорогах там, де дозволяє технологічний процес. Зокрема обмежують рух на Мосту Метро та на з’їзді з вулиці Гетьмана на проспект Перемоги.

Так, на Мосту Метро через Русанівську протоку частково обмежать рух транспорту уночі -  00:00 до 5:00 8 грудня і з 00:00 до 5:00 9 грудня.

«У ніч проти 8 грудня і в ніч проти 9 грудня на мосту Метро через Русанівську протоку виконуватимуть технологічні роботи. Під час робіт рух буде обмежено частково. Проїзд в обидва напрямки забезпечать, - наголошують у КК «Київавтодорі.

Роботи виконають вночі, щоб менше впливати на трафік.

Раніше на мосту Метро через Русанівську протоку вперше в Україні виконувалися роботи за новим для країни технологічним процесом. 

Нагадаємо, відкрили міст 5 листопада 1965 року.

У свою чергу, КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» повідомляє, що  від сьогодні, 7 грудня, до 28 грудня обмежать рух транспорту на з’їзді з вулиці Гетьмана на проспекті Перемоги.

Як пояснюють у комунальному підприємстві, продовжуватимуть роботи на резервному газопроводі у рамках реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул.  Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах.