Киян познайомлять з віртуальними світами

Перший французько-український фестиваль VR "Virtualité" пройде в центрі сучасного мистецтва М17
Перший французько-український фестиваль VR "Virtualité" пройде в центрі сучасного мистецтва М17

Перший французько-український фестиваль VR "Virtualité"  представляє 7 яскравих VR-робіт французьких та українських митців цієї інноваційної галузі.

Щоб потрапити в інший світ, вже не потрібно мандрувати,  - достатньо одягти шоломи з окулярами віртуальної реальності та відправитися у подорож.

Що можна побачити:

«-22.7°» розкриває таємниці Арктики

«-22.7°». На вас чекає фільм у жанрі віртуальної реальності, навіяний пригодами продюсера електронної музики на ім'я Molécule, який вирушає до Гренландії з метою записати звучання Арктики для свого чергового альбому. Унікальний досвід, який відкриє перед вами таємниці арктичної півночі. Слухаючи магічні звуки полярної природи, ви поступово заглиблюєтесь у свій внутрішній світ.

«Аяуаска» знайомить з загадковою духовною практикою

«Аяуаска». Стрічка обіцяє приголомшливу подорож крізь одну з найдивовижніших духовних практик на планеті. Аяуаска - ліана смерті. Унікальний шанс для широкого загалу поринути в загадкову культурну та духовну таємницю.

Детальна програма

Під час виставки буде діяти санітарний протокол, який включає постійну дезінфекцію шоломів віртуальної реальності, використання засобів індивідуального захисту та застосування системи реєстрації.

Організатори: Французький інститут в Україні у партнерстві з Ukrsibbank BNP Paribas Group, ГО "Арт Оптимісти" та Центр сучасного мистецтва М17. 

Коли: 3-4 грудня, з 11:00 до 21:00
Де: M17 Contemporary Art Center, вул. Антоновича, 102
Вхід – 100 грн. та реєстрація

Нагадаємо, Міжнародний щорічний ярмарок PHOTO KYIV 2020, присвячений мистецтву фотографії, цього року триває онлайн з 2 до 12 грудня