У Києві створять єдину форму звітності про випадки домашнього насильства

Заступниця голови КМДА Марина Хонда зустрілась із правоохоронцями, щоб домовитись про ефективні шляхи боротьби з насильством
Заступниця голови КМДА Марина Хонда зустрілась із правоохоронцями, щоб домовитись про ефективні шляхи боротьби з насильством

Столична влада обговорила із поліцією, як ефективніше запобігати насильству у сім’ях.

Київ продовжує працювати над створенням повноцінної системи протидії домашньому насильству. У вівторок, 1 грудня, відбулась нарада, участь в якій взяла заступниця голови КМДА Марина Хонда, Київський міський центр гендерної рівності та протидії насильству, а також столичні правоохоронці. 

«У насильства немає ні карантину, ні вихідних, ні відпустки.  І питання якісної роботи системи протидії полягає не в кількості соцпрацівників та «кризових кімнат». Перш за все, ефективна робота полягає у простих і швидких комунікаціях між структурами. Саме це обговорювали сьогодні на спільній нараді соціальних служб та Нацполіції міста», - повідомила на своїй Facebook-сторінці Марина Хонда. 

 З її слів, під час наради домовились розробити єдину форму звітності для соціальних служб, які працюють у Києві. 

«Правоохоронці своєю чергою повинні створити уніфікований протокол, який дасть змогу виносити рішення стосовно кривдників набагато швидше», - наголосила Марина Хонда. 

Нагадаємо, що з 25 листопада до 10 грудня триває щорічної міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». Минулого тижня відомі кияни в рамках акції провели тематичний перфоманс і розбили у парку на Лук’янівці льодовий кулак. А на Михайлівській площі відкрили виставку «Річ у тім…», на якій презентували речі тих, хто страждав від кривдників. 

Найближчими днями в місті заплановані різноманітні заходи, які привертатимуть увагу до проблеми насильства.