На Михайлівській площі у Києві покажуть речі жертв домашнього насильства

На Михайлівській площі у Києві покажуть речі жертв домашнього насильства

25 листопада відбудеться відкриття виставки «Річ у тім...» в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства»

Річ у тім, що всі предмети, які представлені на цій виставці, мали місце в реальних подіях, пов’язаних з домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України (всі імена і деякі деталі змінено).

 Мета цієї виставки – вкотре привернути увагу до такого жахливого явища як насильство. Ця проблема часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі і не помічають.

"Важливо розуміти, що домашнє насильство — це реальна проблема, яка нівечить тисячі життів. Мова не лише про фізичне, а й психологічне, економічне чи сексуальне — це все про бажання підкорити своїй волі іншу людину, агресію, нерозуміння і неприйняття себе. Жертвою домашнього насильства може стати не тільки жінка, чоловік, а і дитина, і літня людина. Ображають тих, хто слабший, хто не може дати відсіч, - привертають увагу до проблеми насильства у Офісі Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. 

Дати проведення: 25.11.2020-10.12.2020

Місце проведення: Михайлівська площа, м. Київ

Вхід вільний

Щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. У Києві в рамках цієї акції проводять інформаційні кампанії. 

З 25 листопада по 10 грудня тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об'єднавчої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Підготувала Наталка Марків