Обсервацію для іноземців скасують, але є умова

Обсервацію для іноземців скасують, але є умова

Кабмін дозволив послабити карантинні вимоги щодо іноземців, які в’їжджають в Україну, абітурієнтів з Криму на Донбасу, які вступатимуть у вузи. А також дозволив працювати кінотеатрам.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив під час позачергового засідання Уряду 25 червня. 

Зокрема, Уряд прийняв рішення скасувати самоізоляцію для, хто в'їжджає в Україну, але за умови здачі ПЛР-тесту на коронавірус.

– Пропонується можливість припинення режиму самоізоляції чи обсервації для людей, які перетинають державний кордон (тобто це іноземці або особи без громадянства) або контрольні пункти пропуску з тимчасово окупованими територіями, в разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Також пропонується уточнити вимоги до полісу страхування для іноземців при в'їзді в країну. Зокрема, це стосується покриття витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією, чинних на строк перебування в Україні.

Самоізоляцію скасували й для учасників вступних випробувань, зокрема, для вступу через освітні центри Крим-Україна або Донбас-Україна.

Уряд також  дозволив  самостійно визначати час початку роботи центрам надання адміністративних послуг.

З 2 липня дозволили працювати кінотеатрам, але з наповненістю не більше 50 відсотків.

Нагадаємо, ще 81 людина захворіла на коронавірус у Києві.