Ще 81 людина захворіла на коронавірус у Києві

Ще 81 людина захворіла на коронавірус у Києві

На сьогодні в столиці вже 4 609 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилася на 81 людину. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

– Захворіли: 51 жінка віком від 18 до 78 років; 23 чоловіка віком від 18 до 80 років; 3 дівчинки від 2 до 14 років ТВ 4 хлопчики від 7 до 17 років. Захворіли, зокрема, і троє медиків, – йдеться у повідомленні.

Одужали за добу 33 людини. Усього коронавірус подолали 1 473 мешканці Києва.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 13. В Оболонському та Солом’янському – по 12. Та в Шевченківському районі – 9 випадків.

Загалом по Україні за минулу добу зафіксовано 994 випадки захворювання на COVID-19, що є новим антирекордом.

Нагадаємо, що київський лікар розповів про «другу хвилю» COVID-19.