У Києві стартують безкоштовні екскурсії центром міста

У Києві стартують безкоштовні екскурсії центром міста

Щосуботи маршрутом від Хрещатика до Андріївського узвозу проводитимуть пішохідні екскурсії «Kyiv City Travel»!

Їх запускає, в рамках соціальної ініціативи, Управління туризму і промоцій КМДА, разом із КП «Київський міський Туристично-інформаційний центр».

Екскурсії будуть безкоштовними для слухачів та стануть чудовою можливістю познайомитися зі столицею!

Маршрут: Хрещатик, Європейська площа, арка Дружби народів, новий пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Пейзажна алея, Андріївський узвіз.

Де і коли: щосуботи з 10:00 до 12:00.
Місце зустрічі: літери KYIV біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36).
Як взяти участь: зареєструватися  у екскурсії, Вам необхідно заповнити цю форму: 

УВАГА!

  • Екскурсії проводяться з дотриманням усіх санітарних норм, групою до 10 осіб: перші 10 осіб, що зареєструються, матимуть право на участь у екскурсії. Для підтвердження Вашої участі у екскурсії з Вами обов`язково зв`яжуться за допомогою телефону. Якщо Вам не зателефонували, ви є незареєстрованим учасником.
  • Незареєстрованим учасникам заборонено брати участь у екскурсії, йти слідом за екскурсоводом, з урахуванням дотримання встановлених правил карантину. Управління не несе відповідальність перед правоохоронними органами за порушення такими громадянами встановлених правил.

  • У зв`язку з карантином, екскурсія може бути скасована у будь-який момент (обов`язково про це повідомлять на сторінці Управління).
  • Після завершення карантину планують запустити екскурсію англійською мовою для іноземців (кожну неділю з 10:00 до 12:00).


Детальна інформація за телефоном: +38 044 599 94 93.

Нагадаємо, Київський річковий вокзал запускає прогулянки з саксофоністом.